Předměty Obchody Banka
Nasazené předmětyNasazené předměty

Ve hře jsou tzv. předměty. Když na nějaký předmět najedete myší, tak se vám o něm zobrazí informace. Na prvním řádku je název předmětu. Dále je kategorie předmětu, další informace o předmětu, cena předmětu a úroveň předmětu.

Zbraně, štíty, rukavice, boty, brnění a pokrývky hlavy

Tyto předměty se nasazují. Když jsou nasazené, přidávají vám životy nebo vlastnosti. Z každé kategorie můžete mít nasazený pouze jeden předmět.

Lektvary

Lektvary se pijí, proto se dají použít pouze jednou. Některé lektvary působí delší dobu.

Jídlo

Jídlo vám po snězení přidává životy.

Klíče a truhly

Truhlu můžete otevřít klíčem se stejnou barvou. Výjimka je bílá - bílou truhlu můžete otevřít jakýmkoliv klíčem a bílým klíčem můžete otevřít jakoukoliv truhlu. Po otevření truhly získáte nějaký předmět. Truhly a klíče lze použít pouze jednou.

Inventář

Náhled inventářeNáhled inventáře

Najdete ho, když dáte Postava, tak úplně dole. Jsou v něm vaše předměty, které nemáte nasazené. Nasadit si ho můžete pomocí tlačítka Nasadit pod určitým předmětem. Pokud máte již ve stejné kategorii nějaký předmět nasazený, přesune se do inventáře. Předmět nemůžete nasadit, pokud má větší úroveň, než máte vy. Úroveň se objeví po najetí myši na předmět světle modrým písmem. Nasazené předměty vidíte vpravo nahoře, sundat je můžete tlačítkem Sundat.