Registrace Nastavení

Registrace a i celá hra je plně zdarma. Přidej se do světa Elfánie i ty, elfe. Možná jsi to ty, ten hrdina, na kterého čekáme.

Registrace

Registrační formulářRegistrační formulář

Registrovat se můžete zde. Registrace má pět kroků. V prvním kroku si vyberte svět, na kterém chcete hrát. Ve druhé se vám objeví formulář, který musíte vyplnit.

Jméno
Zvolte si libovolné jméno vaší postavy. Vaše nové jméno nesmí být již používáno jiným hráčem. Pokud ho již někdo používá, budete informováni.

Heslo
Mějte na paměti, že vaše heslo musí být nenápadné, aby na něj případně jiný hráč nepřišel. Nejhorší, co můžete dělat, je si dát stejné heslo jako jméno.

E-mail
E-mail, který zadáte, musí být váš, jinak nebude moci být registrace dokončena. Tento e-mail bude sloužit jako případný kontakt mezi adminem hry a vámi. Žádný jiný hráč ho neuvidí.

Přečtení a souhlas se zákony
Nakonec musíte zaškrtnout, že jste si přečetl(a) a souhlasíte se Zákony. Pokud toto políčko zaškrtnete, budeme to brát tak, že jste ta učinil(a) a tedy víte, co smíte a co nesmíte.

Registrační e-mail

Kontrola e-mailu
Po vyplnění prvního kroku vám příjde e-mail s kontrolním kódem, který musíte vložit v druhém kroku registrace. Můžete tak učinit i kliknutím na odkaz v e-mailu.

Pohlaví
Ve třetím kroku si zvolte pohlaví vaší postavy.

Přihlášení

Přihlásit se můžete zde. Přihlásíte se vyplněním jména a hesla.

Zapomenuté heslo

Může se stát, že zapomenete heslo. Na to je tu funkce Zapomenuté heslo, na kterou se dostanete odkazem pod přihlašovacím formulářem. Potřebujete znát jméno a e-mail.